Zwrot towaru.

W celu zwrócenia zamówionego towaru, należy przesłać  wypełniony formularz który znajduje się poniżej. Zwracany towar wraz z wypełnionym formularzem oraz dowodem zakupu prosimy odesłać na adres:

Cotton&Sweets Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Sienna 17E/1, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

Wzór formularza-Zwrot

Produkt powinien być kompletny z dołączonym oryginalnym opakowaniem, metkami i zawieszkami  oraz nie może nosić śladów użytkowania.Zwrot należności za zamówienie, nastąpi na wskazany przez klienta w formularzu numer konta bankowego najpóźniej w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przez nas wypełnionego formularza zwrotu wraz z towarem.

 

Reklamacja towaru

W przypadku, gdy zakupiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań istnieje możliwość złożenia reklamacji. W tym celu należy wydrukować i wypełnić formularz reklamacyjny znajdujący się poniżej.

Wzór formularza-Reklamacja

Wypełniony formularz prosimy odesłać wraz z dowodem zakupu oraz produktem, będącym przedmiotem reklamacji na adres:

Cotton&Sweets Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Sienna 17E/1, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

Rozpatrzenie reklamacji nastąpi  w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas towaru. O wyniku reklamacji poinformujemy Państwa drogą elektroniczną na wskazany przez Państwo w formularzu reklamacyjnym adres e-mail . W przypadku uznania reklamacji, wadliwy produkt zostanie przez nas niezwłocznie naprawiony lub wymienimy na wolny od wad.